פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

ניהול תיק השקעות אישי וכלים מומלצים לחיסכון בהוצאות העסק

ניהול נכון ומקצועי של העסק ממזער סיכונים רבים ומאפשר לבעלי החברה להשיג את התוצאות הרצויות. מדי שנה נסגרים בישראל עשרות אלפי עסקים, חלק גדול מהם לא מצליח לשרוד אפילו שנה אחת. הסיבות לריבוי סגירת העסקים הן רבות ומגוונות, אך כאשר מנתחים את הסיבות העיקריות מגלים כי בדרך כלל העסק נסגר בגלל קשיי תזרים וניהול לא מקצועי.

לכן, אם אתם מקימים עסק חדש או מנהלים עסק קיים, עליכם לדאוג לחיסכון בהוצאות העסק, לגידול בהכנסות, לשיפור הרווחיות ולהגדלת מספר הלקוחות, כמו כן עליכם לנהל תיק השקעות אישי כדי להגיע לגיל הפרישה מהעבודה עם כסף שיספיק לכם למשך שנים ארוכות, תיק ההשקעות מאפשר לכם למנף את הכסף שלכם ולצבור תשואה גבוהה המבטיחה לכם איכות חיים טובה יותר וביטחון פיננסי בהווה ובעתיד.

פתיחת וניהול תיק השקעות – כל מה שצריך לדעת

מומלץ לכל אדם, בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי, לפתוח תיק השקעות אישי המותאם לצרכיו הייחודיים ולמדיניות הסיכונים המועדפת עליו. כדאי לפתוח ולנהל את תיק ההשקעות בעזרת יועצים מנוסים של בית השקעות מוכר, יציב ואמין. לאחר בחירת בית השקעות בעל מוניטין גבוה והצלחות רבות, פותחים חשבון על שם הלקוח בסניף בנק לבחירתכם. לאחר רישום חשבון הבנק הייעודי בתיק ההשקעות של הלקוח, יועצים מנוסים בונים את תיק ההשקעות בהתאמה מדויקת למצב השוק המקומי והעולמי, למאפייני הלקוח ולרמת הסיכון שהוא מעדיף.

חשוב לבחור בית השקעות המקפיד על שקיפות מלאה מול הלקוחות, גובה דמי ניהול יחסית נמוכים בהשוואה למתחרים ומציג ביצועים טובים לאורך השנים. חשוב לדעת כי ניתן לפתוח תיק השקעות פרטי על שם הלקוח או תיק השקעות ללקוח מוסדי. כדי להחליט איזה תיק השקעות מתאים לכם כדאי ללמוד את הנושא לעומק ואין לוותר על ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי.

כלים מתקדמים לחיסכון הוצאות העסק

לאחר שדאגתם לתיק ההשקעות האישי שלכם, כעת כדאי לשפר את ביצועי העסק ולהגדיל רווחים באמצעות הטמעת תהליכי ייעול, חיסכון בהוצאות התפעול של העסק וניהול טוב יותר של החברה. כדי לצמצם עלויות כוח אדם, לשפר ביצועים ולהתייעל, מומלץ לעסקים לעבור להנהלת חשבונות מקוונת באינטרנט. בעזרת הפקת חשבוניות באינטרנט אפשר לחסוך בכוח אדם, אין צורך לרכוש תוכנה חדשנית להנהלת חשבונות וגם חוסכים בהוצאות דפוס וציוד משרדי (נייר, דיו וכדומה) ומשפרים את השירות ללקוחות העסק.

בנוסף, כדי לחסוך בהוצאות העסק ולשפר את השירות ללקוחות כדאי לבחור מערכת CRM לניהול ולשימור לקוחות, עדיף תוכנה ייעודית ומתקדמת בענן. כמו כן, בהתאם למאפייני העסק וצרכיו הייחודיים, אפשר להיעזר בדיוור אלקטרוני להרחבת מעגל הלקוחות ולקשר שוטף עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים, ובמידת הצורך כדאי להקים אתר מכירות עם ממשק ידידותי, ויש לבחור פתרונות סליקה לעסק, אפשרות להוראת קבע בכרטיסי אשראי ופתרונות נוספים.

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין