פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

מחזור משכנתא מקצועי

  • מעוניין במיחזור משכנתא למשכנתא קיימת?
  • רוצה לקבל משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר?
  • מעוניין למחזר משכנתא ועל הדרך לסגור את המינוס?

מיחזור משכנתא נהיה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות וזאת עקב היצע גדול יותר של משכנתאות ואפשרות לתנאים גמישים ונוחים יותר לנוטלי המשכנתאות. בעלי דירות רבים מחליטים על מחזור משכנתא מקצועי ומיישמים זאת לאחר שהתייעצו עם הגורמים הרלוונטיים. אם גם אתה נמצא באותה הסירה, רצוי כי תקפיד על מספר דגשים חשובים.

מהו מיחזור משכנתא?

קודם כל רצוי כי תכיר ותדע קצת יותר מהו מיחזור משכנתא ולמי ולמה הוא מומלץ. פעולת מיחזור  משכנתא היא בעצם לקחת משכנתא חדשה במקום המשכנתא הישנה בתנאים טובים יותר. בעזרת המשכנתא החדשה שלקחת תוכל לשלם את החוב שיש לך על המשכנתא הישנה ובנוסף לשלם כל חודש בחודשו את ההחזר של המשכנתא החדשה שלקחת - רק הפעם עם תנאים נוחים וטובים בהרבה מהמשכנתא הישנה.

מחזור משכנתא מקצועי משתלם וחוסך לך בהוצאות

כיום ישנם סוגי משכנתאות רבים ומגוונים שניתן לקחת בתנאים טובים מאוד. פעם היה נהוג לקחת משכנתא די "משעממת" מבחינה כלכלית, מסלול אחד וזהו. יכול להיות שהתנאים של המשכנתא הישנה שלקחת בזמנו כבר מאוד לא משתלמים לך כיום עקב תנודות של ריביות ועקב פתיחת אפשרויות חדשות של משכנתאות שיכולות להתאים לך הרבה יותר. מחזור משכנתא מקצועי יכול לחסוך לך בהוצאות ולהיטיב עימך מבחינת תנאי ההחזר. רצוי כי תבדוק את שלל האפשרויות שניתנות היום ותבחר לך את האופציה שהכי משתלמת עבורך.

מי יכול לבצע מיחזור משכנתא?

בעצם כל מי שמשלם משכנתא באופן קבוע יכול להחליט כי הוא מבצע מחזור משכנתא מקצועי ומשלים את החוב הישן בעזרת המשכנתא החדשה, ויוצא לדרך אחרת עם תנאים משופרים. מי שאינו עמד בתשלומי המשכנתא במהלך השנים יכול להיות שיהיה לו קשה יותר לקבל אישור למחזר את המשכנתא הישנה שלו, אבל מצד שני אם אותו אדם יהיה רציני מספיק ויוכיח כי הוא רוצה לבצע מיחזור משכנתא בגלל שסוף סוף אלו תנאים שהוא יכול לעמוד בהם באמת – סביר להניח כי הוא יקבל את האפשרות לקבל משכנתא חדשה גם כן.

היתרונות של יועץ משכנתאות על פני יועץ מטעם הבנק

מי שבוחר לקחת את האפשרות של מחזור משכנתא מקצועי מומלץ לו לעשות זאת בתמיכה של יועץ משכנתאות, להלן הסיבות העיקריות לכך:

  • משכנתאות זהו תחום העיסוק העיקרי של יועץ משכנתאות ולכן הוא מבין בו ויודע את כל מה שצריך לדעת על מנת לסייע לך באופן הגון וטוב.
  • יועץ מטעם הבנק יכול להיות גם פקיד זוטר שעשה הסבה למשכנתאות אך אינו מבין גדול בתחום.
  • להתייעץ עם יועץ מטעם הבנק יכול לעלות לך הרבה מאוד כסף אם לא קיבלת ממנו עצה מקצועית וטובה.
  • יועץ משכנתאות יעשה יחד איתך את סקר השוק שיש לבצע לפני הבחירה הסופית, וייעץ לך על המשכנתא המתאימה ביותר עבורך בהתחשב במצב הכללי והאישי שלך.

הבחירה בסופו של דבר היא שלך, אבל רצוי כי עם כל הקשור במשכנתאות לא תתפשר ותלך ליעוץ מקצועי על מנת שלא תפסיד כסף מיותר.

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין