פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

השקעה במשרדים - עד כמה זה משתלם?

משרדים למכירה או להשכרה הם מהנכסים המניבים ביותר בעולם העסקים הפורח שישראל. יותר ויותר אנשים נוהרים לפתוח עסקים והם מחפשים משרדים בהם יוכלו לבצע את כלל הפעילויות העסקיות שלהם. משם הם יוכלו לנהל את העסק, לקבוע פגישות ועוד. מי שיש בידו לרכוש משרד לשם השקעה מומלץ לו ביותר שיתייעץ עם מומחים בתחום שכבר עשו את זה ויוכלו לתת טיפים והמלצות.

איפה כדאי להשקיע?

השקעה של משרדים למכירה היא דבר די נפוץ בערים הגדולות בישראל. קשה להסתובב בתוך ערים כמו תל אביב או ירושלים ולא להיתקל במודעות המפרסמות מתחמי עסקים או משרדים המוצעים למכירה או להשכרה על שטח של עשרות או אפילו מאות מטרים. למיקום של בניין המשרדים חשיבות עליונה ביותר על המחירים שיוצעו לשוק וכמובן למכירה העתידית אם תתקיים. משרדים שמוצעים למכירה בתל אביב יכולים להניב תשואה גבוהה ומשתלמת ביותר, במיוחד אם הם ממוקמים במרכז או צפון העיר. אם מדברים מבחינת המקום הגיאוגרפי בו יוקמו המשרדים, אין ספק שמרכז הארץ, אזור השרון וערי צפון השפלה הם היעד הכי אטרקטיבי ומשתלם להשקעה. אחרי הכול, באזור מרכז הארץ קיימים רוב ענפי התעשיה המתקדמת כמו הייטק והנדסה. מרכז הארץ כמובן גם מושך אליו אוכלוסייה חזקה, איכותית ואמידה יותר שתוכל להשקיע במקומות מסחר שכאלה. השקעה במקומות כאלה תבטיח הנבה של רווחים גדולים וסיכויי מכירה גדולים יותר. כמובן, גם השקעה במשרדים בערים אחרות ברחבי הארץ שאינן ממוקמות במרכז יכולה להיות עסקה לא רעה בכלל ואף להפתיע. כיום קיימים פרויקטים של בניה אזרחית, תעשייתית וציבורית באזורי הפריפריה של ישראל, מה שמעלה את יוקרתם ומקפיץ את מחירי הדיור שם. ערים ויישובים שפעם לא נחשבו כיעדים אטרקטיביים  במיוחד מקבלות תשומת לב רבה יותר בשל הפיתוח ומתיחת הפנים שהן עוברות. יותר צעירים ובעלי עסקים עוברים למקומות כאלה ומתכוונים להמשיך ולהשקיע שם הן למגורים והן לעסקים.

לבחור במקום שימשוך אליו אוכלוסייה טובה ואיכותית!

אין ספק שמה שעושה את המקום זה הגורם האנושי. לסוג וסגנון האוכלוסייה המקומית בה יהיו משרדים למכירה והשקעה יש השפעה רבה וחד משמעית לגבי שווי הנכס והכדאיות של ההשקעה בו. רצוי לקנות ולהשקיע במקום בו קיימת אוכלוסייה אמידה ומבוססת כלכלית וחברתית בכדי למשוך קונים ומשקיעים פוטנציאלים. כדאי מאוד גם ללמוד על נתח השוק הזה ולהבין את הנטיות שלו. אנשי עסקים צעירים מעדיפים לא סתם מעדיפים לחיות במרכז, אילולא חיי הפנאי והבילוי שמקומות מסוימים מציעים להם. כדאי לחפש ולמצוא את האזורים בהם ממוצע הגילאים הוא כזה שמצד אחד לא צעיר וחסר ניסיון מדי, אך מצד שני לא מבוגר מדי, וזאת בכדי לתת תמונת מצב מלאה לגבי מצב האוכלוסייה והתפלגות הגילאים. סריקה נרחבת לעומק ולרוחב של אזור למכירה והשקעה של משרדים יכולה בהחלט להניב פירות ולתת תוצאות טובות בשטח לטווח הקרוב והרחוק.

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין