פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

הלוואות לעסקים

  • צריך הלוואה חדשה לעסק על מנת שימשיך לפעול ולשגשג?
  • זקוק לסיוע כלכלי מהיר בתנאים אטרקטיביים?
  • מחפש פרטים אודות הלוואות בערבות מדינה?

כל בעל עסק מתמודד עם השאלה האם כדאי או לא כדאי לקחת הלוואה על מנת לשדרג ולהגדיל את העסק שלו. כאשר מדובר בהלוואות בערבות מדינה אין מה להתלבט. זוהי הלוואה בטוחה, מסודרת ונוחה. העזרה הכספית הזו יכולה לשנות את התנהלות העסק באופן משמעותי, ובמקביל תוכל להחזיר אותה בתנאים מצוינים כשהדבר יתאפשר לך.

גופים המסייעים בקבלת הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים יכולות לסייע רבות לאותם בעלי עסקים שישכילו וייקחו הלוואה בערבות מדינה. לשם קבלת אותה הלוואה רצוי וכדאי להעזר ולהתייעץ עם הגורמים הבאים:

  • כלכלן מוסמך ומנוסה שיראה לך את התמונה הכוללת ואת היתרונות הגדולים בקבלת הלוואות בערבות מדינה
  • תפקידו של הכלכלן/יועץ גם להתאים את גודל ההלוואה ליכולת ההחזר שלך
  • צרו קשר עם הקרן המסייעת לקבלת הלוואות לעסקים
  • פנו לבעלי עסקים שעשו זאת בעצמם ושמעו את חוות דעתם

כל אחד מהגופים הללו יוכל לעזור לך להבין את התמונה המלאה ואת הכדאיות האמיתית בלקיחת הלוואה לעסק, ומומלץ ורצוי לחלוק עם אותם אנשי מקצוע את הלבטים שלך כדי להתכנס לפתרון המתאים ביותר לך. ניתן כיום למצוא בשוק הלוואות לעסקים בתנאים יוצאים מן הכלל.

הלוואות בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה נועדו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים אשר רוצים להתרחב ורוצים לקחת הלוואה מגורם מסודר ובתנאים מעולים. המטרה של המדינה בנתינת אותן הלוואות היא באמת ובתמים לסייע לעסקים אשר רוצים להמשיך ולהתפתח.

נכון שישנם בנקים שמהם אפשר להלוות אבל ההליך ישירות מול בנק כזה או אחר לא מתאים לכל אחד. חשוב לדעת ולהכיר שהמדינה עובדת מול הבנקים ובשיתוף פעולה מלא איתם בכל הקשור בהלוואות בערבות מדינה, לכן אם קבלת סירוב מהבנק לקבלת הלוואה אתה תקבל סירוב גם מהמדינה, ולא ניתן לעקוף זאת.

מתי כדאי לקחת הלוואות לעסקים?

אם העסק שלך נמצא בחיתוליו ואתה רוצה להרחיב אותו ולפתח אותו ואין לך כסף משלך זהו הזמן לקחת הלוואה. אבל לא כל הלוואה היא משתלמת עבורך וצריך לבדוק טוב טוב את העניין הזה. לדוגמא הבנקים לא תמיד מאשרים הלוואות לעסקים קטנים מהפחד שאותו עסק יקרוס ויפשוט רגל, ופה נכנסת לתמונה המדינה שמסייעת בדיוק לעסקים מסוג זה בכדי לאפשר להם לגדול ולצמוח. לא מומלץ לקחת הלוואות ממקורות שאינך מכיר אישית ושהתנאים של קבלת ההלוואה קשים להחזר.

היתרונות הגדולים של הלוואות בערבות מדינה

ישנן לא מעט יתרונות בקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה. התנאים לקבלת ההלוואה נוחים מאוד – אתה יכול לפרוש את החזר ההלוואה לכחמש שנים, הריבית לא עולה על פריים 3.5%, ולעיתים אף נמוכה מכך והמדינה נותנת לך גב ונמצאת שם עבורך בכל בעיה. הבנקים מאוד אוהבים לתת את ההלוואות האלו ולשתף פעולה עם המדינה כי הם המרוויחים העיקריים מהעסק הזה. כך הם נמנעים מהלוואה ישירה ובמקביל יש להם את המדינה כתומכת ומגבה במקרה של אי החזרת הלוואה.

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין