פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

סוגי תיקים מנוהלים

הלקוח מגדיר את תקרת החשיפה המנייתית בתיק ההשקעות.  שיעור חשיפה מקסימלי זה למניות מגדיר את מסלול התיק.  אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולי השקעה בארץ ובחו"ל, ביניהם מסלול אג"ח ללא מניות, מסלולי השקעה גמישים ומסלולים ייחודיים.

מסלולי השקעה ייחודיים

אנו מציעים ללקוחותינו גם מסלולי השקעה ייחודיים ביניהם תיק מוטה מניות בסקטור ביומד בישראל, תיק מוטה חברות תחבורה ושינוע מובילות בשווקי חו"ל, תיק מוטה סחורות בשווקי חו"ל, תיק מוטה חברות אנרגיה ותשתיות בשווקי חו"ל.  היתרון של מסלולים ייחודיים הוא באפשרות ליהנות מבחירה מוקפדת וניהול אקטיבי של חברות בסקטור הספציפי ואפשרות לשנות את מדיניות התיק בהתאם לצרכי הלקוח.  כל ני"ע בעלי סחירות גבוהה מאוד.

ניהול דינמי של התיק

היתרון הבולט של ניהול התיקים בחברת "פלטינום", הוא הניהול הדינמי של ההשקעות, תוך ניצול הזדמנויות כניסה ויציאה.  תהליך של זיהוי נקודות מפנה בניירות הערך מיושם על בסיס מודלים ייחודיים שפותחו בשוק והמאפשרים זיהוי עיוותי תמחור, הן במניות, בסחורות ובאגרות חוב ויצירת ערך מוסף לתיקי ההשקעות.  לכל נייר ערך נקבעים בכל עת נקודת כניסה ויעד יציאה, על בסיס מחקר של החברה. 

המציאות הגלובלית הדינמית יוצרת הזדמנויות רבות תהליכים גיאופוליטיים דינמיים, כמו גם התפתחות טכנולוגית כלכלית ויוצרים אין ספור הזדמנויות השקעה בשווקים הפיננסיים.  מנהלי ההשקעות שלנו משקיעים משאבים רבים באיתור הזדמנויות אלה ליצירת ערך לתיקי הלקוחות. 

תיקי השקעות בחו"ל

אנו מציעים ללקוחותינו גם ניהול תיקי השקעות בשווקים הפיננסיים בחו"ל.  תיקים אלו נהנים ממיגוון רחב ביותר של אפיקי השקעה וחשיפה לחברות בתחומים רבים ומכשירי השקעה שאינם קיימים בבורסה בתל-אביב.

היתרון הגדול של ניהול תיקי השקעות בחו"ל, הוא פיזור הסיכון במגוון רחב של מכשירי השקעה, כלכלות, ענפים וחברות רבות.  מנהלי ההשקעה שלנו בעלי ניסיון רב בניהול תיקי לקוחות בבורסות חו"ל ומעמידים בפניך את הידע, הניסיון והמומחיות שצברו.

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין