פלטינום - חברה לייעוץ וניהול תיקי השקעות בע"מ
 תוכנה לניתוח טכני
חדש באתר !
 
תוכנה לנתוח טכני. 45 יום ניסיון ללא עלות

 

לפרטים נוספים...
 סקירות שוק

סקירות מאקרו תחת כפתור מחקר 

לפרטים נוספים...
לקבל עדכונים הכנס את פרטיך
שם מלא
אימייל

השקעות בברזיל/פורטוגל

בעידן "הכפר הגלובאלי הקטן" שבו אנו חיים, אנשי עסקים מבצעים השקעות כספיות במדינות מרוחקות ולעתים מגיעות ההשקעות לסכומים גבוהים מאוד. אולם, מטבע הדברים, ביצוע השקעות כספיות בחו"ל, מלווה בלא מעט סיכונים להפסדים. אולם ניתן לצמצם באופן משמעותי מאוד את הסיכון הנלווה להשקעות כספיות במספר דרכים. במאמר זה אנו נציין בקצרה מספר דרכים שבאמצעותן ניתן לצמצם ולמזער את הסיכון הנלווה להשקעות כספיות בחו"ל.

הימנעות מהשקעה

דרך ראשונה, הפשוטה ביותר - היא לא להשקיע כספים כלל. אולם, היעדר השקעה (ומכאן היעדר כל סיכון) פירושה היעדר סיכוי (כלומר העדר סיכוי לרווחים). הואיל ומטרתם הבסיסית של אנשי עסקים העוסקים בהשקעות היא להשיא רווחים, ממילא ברור, כי אי השקעת כספים היא אינה אופציה כלל.

השקעה בסכום נמוך

דרך שנייה, היא להשקיע כספים בסכום נמוך, שאין בו כדי להשפיע על העסק במקרה של הפסד. שוב, גם במקרה כזה, הסיכון הנמוך שנובע מהשקעה בסכום קטן, עשוי להניב סיכוי קטן, קרי רווח קטן. רווח קטן עשוי להיות בלתי מספק בהיבט של הכנסה כספית למשקיע. אופציה זו הינה על כן, בלתי מוצלחת.

הסתייעות בבעלי מקצוע ובמומחים, לרבות נוטריון

דרך שלישית, הינה להיעזר במומחים לצורך ביצוע השקעות.
באיזה מומחים ניתן להיעזר לשם ביצוע השקעות? התשובה היא, שישנה קשת רחבה מאוד של מומחים שניתן להיעזר בהם, בתוכם: כלכלנים, יועצי השקעות, אנשי עסקים בעלי ניסיון, פקידים לשעבר בתפקידים ציבוריים רלוונטיים, עורכי דין וכיוצ"ב. גורם נוסף שעשוי לסייע הוא נוטריון - במקרה למשל של פורטוגל וברזיל שהן מדינות דוברות פורטוגזית, ניתן לפנות אל נוטריון בפורטוגזית להשקעות בברזיל ופורטוגל, על מנת שיסייע.

ברם, כיצד נוטריון בפורטוגזית להשקעות בברזיל ופורטוגל עשוי לסייע? נוטריון, באופן כללי, עשוי לסייע באימות חתימות במקרה שצריך לערוך ייפויי כח לצורך מינוי יועץ השקעות בחו"ל, הוא עשוי לסייע בתרגום מסמכים רלוונטיים הנדרשים לצורך ביצוע השקעות כספיות וכד'. יתר על כן, הואיל ובין לקוחותיו של הנוטריון נמנים גם אנשי עסקים, הרי נוטריון בפורטוגזית עשוי "לחבר" בין אנשי עסקים על ידי יצירת שיתוף פעולה ביניהם. שיתוף פעולה כזה יכול לקיים עזרה הדדית בין אנשי עסקים בעלי יתרונות יחסיים שונים, על בסיס של אינטרסים משותפים, ובאופן אשר ימזער את הסיכון להשקעות. 

עמוד הבית הדפס שלח לחבר
נבנה ע"י בניית אתרים - אי.קיי.דיזיין